Makseviis ja tellimine

Teil on võimalus valida kahe makseviisi vahel. Tasumine e-poe poolt Teile loodud arve alusel, Teile sobivas pangas ja Teile sobival ajal või kohe pärast ostu e-poest suunatud ja valikuliselt kahe erineva panga internetipangas teostatavate maksekorralduste abil. E-pood saadab automaatselt teie osutatud e-posti aadressile arve. Maksmisel arvega palume tellimuse täitmise hõlbustamiseks meid teavitada makse sooritamisest e-kirjaga info@printmask.ee.
Tasumisel maksekorraldusega e-poe pangalingi abil, valige pärast ostukorvi koostamist Teile sobiv pangalink ja järgige edasiseid juhiseid. Kõik maksed teostatakse eurodes.

Grenader Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Grenader Grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale (Maksekeskus AS).

Kuidas osta valmis toode
1. Valige välja toode või tooted
2. Klikkige nupule “Telli” (ilmub kinnitus ostukorvi lisamise kohta)
3. Valige "Ostukorv"

Tellimuse kinnitamine
1. Valige "Kassa"
2. Täitke kõik kontaktinformatsiooni väljad; tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud (E-posti aadress, Ees- ja Perekonnanimi, Ettevõte, Aadress, Linn, Indeks, Telefon).
3. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule “Jätka”
4. Seejärel suunatakse Teid lehele, millelt saate valida Teile sobiva makseviisi või kuni pangalingi aktiveerimiseni saadetakse Teile ettemaksu arve.
5. Pärast tasumist saate e-postile kinnitava teate.
6. Probleemide ilmnemisel või juhul, kui Te ei ole saanud tellimuse kinnitust, võtke palun ühendust Grenader Grupp OÜ kontoriga telefonil 5347 7777 või e-kirjaga info@printmask.ee

Kuidas osta oma kujundusega toode
1. Täitke kõik kontaktinformatsiooni väljad; tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud (E-posti aadress, Ees- ja Perekonnanimi, Ettevõte, Aadress, Linn, Indeks, Telefon).
2. Valige soovitud materjal, 1, 2 või 3 värvi siiditrüki jaoks ja kogus valikuteks kuvatud lahtritest.
3. Klikkige nupule “Browse”, valige fail ja klikkige nupule "Üleslaadimine".
4. Lisainformatsiooni edastamiseks kirjutage lahtrisse "Lisainfo".
5. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule “Saada tellimus”
6. Seejärel saate e-postile kinnitava teate tellimuse edastamise kohta.
7. Vastavalt edastatud tellimusele koostatud ettemaksu arve saadame Teie e-posti aadressile ja selle tasumine kinnitab tellimuse.
8. Probleemide ilmnemisel või juhul, kui Te ei ole saanud tellimuse kinnitust, võtke palun ühendust Grenader Grupp OÜ kontoriga telefonil 5347 7777 või e-kirjaga info@printmask.ee